„Gry i zabawy w PRL” – magazyn Egmontu

W piątek 22 czerwca br. do sprzedaży trafią „Gry i zabawy w PRL” – wydawany przez Egmont magazyn o charakterze albumowym wraz z zestawem bierek i pchełek, przypominający gry i zabawy z dzieciństwa przypadającego na czasy PRL.

Współczesne zabawy dzieci budzą niekiedy nasz niepokój. Narzekamy, że siedzą przed telewizorem, albo grają na komputerze. Zabawek, owszem, nawet trochę im zazdrościmy, bo wszak „za naszych czasów takich nie było”, ale z lekką zgrozą obserwujemy  rosnący ich stos w pokoju dziecka i jednocześnie malejące zainteresowanie nimi.

Magazyn „Gry i zabawy w PRL” przeznaczony jest dla rodziców i ich dzieci. Młodym przybliży okres dzieciństwa mamy i taty, rodzicom pozwoli wrócić wspomnieniami na niezapomniane podwórko.

Jak wyglądała kiedyś szkoła, sklep, ulica i podwórko, jak się ubierano i przede wszystkim – w jakie zabawy się bawiono to wszystko na łamach pisma. Nie zabraknie pomysłów oraz opisów gier i zabaw, takich jak kapsle, hacele, ciupa, widoczki, chłopek czy inne. Wszystkie z pewnością dostarczą całej rodzinie mnóstwa radości! Mogą się różnić od tych zapamiętanych przez czytelnika, zasady bowiem zmieniały się na przestrzeni lat i były różne w różnych regionach Polski.

Największą atrakcją wydania są dołączone zestawy bierek i pchełek. Wszystko zapakowane jest w tekturową teczkę.

Na rynku magazyn będzie dostępny od 22 czerwca br., a cena egzemplarza wraz z prezentami wyniesie 14,99 zł.

(na podstawie informacji Egmont Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.