„Farmer” będzie miesięcznikiem

Grupa PTWP SA – wydawca najstarszego branżowego tytułu – zapowiada dwukrotnie większą objętość „Farmera”, dłuższy, miesięczny cykl wydawniczy i jeszcze większą integrację magazynu z portalem farmer.pl.

– Przez ostatni rok dochodziły do nas głosy, że dotychczasowa formuła magazynu przestaje być formułą atrakcyjną. Dwutygodnik – wydawany zbyt rzadko, by na bieżąco reagować na to, co dzieje się każdego dnia w branży, jednocześnie za często, by oferować pełne, obszerne, teksty poradnikowe, szczegółowo analizujące procesy i trendy. Zmieniające się otoczenie wymaga więc od nas przedstawiania porad w produkcji rolnej w innowacyjnej formule. Wprowadzamy zmiany i jeszcze bardziej integrujemy magazyn z portalem – mówi Wojciech Kuśpik, prezes zarządu Grupy PTWP SA, wydawca „Farmera”.

Od stycznia 2012 roku magazyn „Farmer” będzie wydawany w cyklu miesięcznym, w nowej odsłonie, z odświeżonym layoutem i przede wszystkim z jeszcze bogatszym zapleczem merytorycznym. Miesięcznik „Farmer” będzie miał średnio od 120 do 160 stron z tekstami poradnikowymi, a także szczegółowymi analizami agro trendów oraz testami produktów wykorzystywanych w produkcji rolnej.

Źródło: PTWP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.