„Dinozaury” – dwumiesięcznik Egmontu

Nowy dwumiesięcznik Egmontu pt. „Dinozaury” jest już dostępny na rynku. Docelową grupę czytelników stanowią chłopcy w wieku od 6 do 9 lat.

Pismo łączy edukację z rozrywką, tak by w przyjemny sposób przekazać naukowy materiał. Każdy numer zawiera porcję faktów, zdjęć, czy ciekawostek o dinozaurach. Czasopismo cechuje bogata szata ilustracyjna, co pozwoli przystępną metodą przyswoić wiedzę, która czasem wymaga skupienia. Interesująco zapowiadają się również fotoreportaże dotyczące pracy paleontologów i zdjęcia z wystaw, których bohaterami są niezwykłe zwierzęta.

Na łamach dwumiesięcznika będzie można znaleźć również mapę polskich dinoparków i tym samym wygrać w organizowanych konkursach bilety wstępu m.in. do Dinolandii Inwałd, Dinoparku Kołacinek/Dmosin, Juraparku Bałtów, Juraparku Solec i Juraparku Krasiejów.

Część magazynu zawiera komiks, związany z dinozaurami, gdzie bohaterami są uczniowie niezwykłej szkoły, w której wśród przedmiotów jest m.in. wiedza o dinozaurach. Młodzi czytelnicy mogą liczyć także na zadania graficzne, quizy, konkursy oraz dwa plakaty.

W każdym numerze znajdą się dwa atrakcyjne prezenty – zabawka i 3 karty o charakterze kolekcjonerskim. W pierwszym numerze zabawką będzie figurka dinozaura zmieniającego kolory pod wpływem ciepła. Cena egzemplarza wraz z dwoma insertami wyniesie 7,99 zł.

Dwumiesięcznik „Dinozaury” dostępny jest m.in. w salonikach prasowych Kolportera.

(na podstawie informacji Egmont Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarze “„Dinozaury” – dwumiesięcznik Egmontu”