„Auto Świat Katalog” już w sprzedaży

Do sprzedaży trafił najnowszy „Auto Świat Katalog”, w którym jak co roku zaprezentowane zostały nowości polskiego rynku motoryzacyjnego. Redakcja opisuje szczegółowo ponad 300 modeli aut.

„Nowości 2012” to autorska publikacja, w której przedstawione są najnowsze informacje o ofercie motoryzacyjnej dostępnej na polskim rynku. Opisy modeli samochodów uzupełnione są o dane techniczne, informacje o opcjach wyposażenia, dane konstrukcyjne i ceny. Publikacja zawiera również wyniki sprzedaży samochodów w Polsce w 2011 roku oraz zapowiedzi najciekawszych motoryzacyjnych debiutów planowanych na rok 2012.

„Auto Świat Katalog” ukazał się w objętości 148 stron, na których opisanych zostało ponad 300 modeli samochodów czterdziestu czterech różnych marek. Wydanie dostępne jest w cenie 9,90 zł.

„Auto Świat Katalog” to publikacja ukazująca się dwa razy do roku – jedno wydanie poświęcone jest samochodom nowym, a kolejne autom używanym. W katalogu z zestawieniem nowych samochodów znajduje się szczegółowy opis wszystkich modeli, które właśnie weszły rynek lub zadebiutują w najbliższym czasie. Publikacja o samochodach używanych zawiera natomiast wzbogacony zdjęciami spis wszystkich starszych modeli aut, możliwych do nabycia na rynku wtórnym.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.